O NÁS

Spoločnosť LP TRADING je servisným strediskom, ktoré pôsobí v oblasti dodávania hliníkových polotovarov a pozinkovaných polotovarov. Naša spoločnosť sa na svojich začiatkoch sústredila predovšetkým na hliníkové polotovary a postupne do svojho portfólia zaradila aj pozinkované zvitky a plechy. Naše sídlo nájdete v Bratislave a skladovacie priestory máme v Ilave.

Sortiment výrobkov zahŕňa hliníkové zvitky, hliníkové lakované zvitky, hliníkové plechy, hliníkové pásky, hliníkové tyče, hliníkové profily štandardné a špeciálne, pozinkované a lakované zvitky, pozinkované plechy a pásky.  

V roku 2018 sme sa začali venovať dodávaniu a odvíjaniu hliníkových lakovaných zvitkov. Odoberáme hliníkové lakované zvitky od kvalitnej Talianskej lakovne, pretože orientácia na spokojnosť zákazníka je pre nás hlavným cieľom. Ďalším cieľom našej spoločnosti je ponuka kvality výrobkov, čo tvorí určite neoddeliteľnú súčasť spokojnosti zákazníkov. Špecializovaný personál, ktorý vytvára vynikajúci pracovný tím spolu s kvalitou materiálov a  vynikajúcou cenou sú v skutočnosti zárukou služieb na najvyššej úrovni.

Spoločnosť LP TRADING je konkurencieschopná na trhu, pretože sa zamerala na kvalitu, priateľské vzťahy s talianskym dodávateľom a  schopnosťou dodať zákazníkom materiály vo veľmi krátkom čase. Druhy hliníkových lakovaných zvitkov dokážeme prispôsobiť  konkrétnym farbám a povlakom, ktoré si zákazník vyžiada. Vieme zabezpečiť vytváranie embosovania a rezania na mieru, od priečnych a pozdĺžnych rezov po veľkosť až po redukcie zvitkov.

V roku 2019 sme pridali do svojho portfólia pozinkované lakované zvitky, pozinkované plechy. Pozinkované lakované zvitky odoberáme od kvalitných popredných dodávateľov aby sme mohli splniť zákazníkom všetky ich požiadavky.

Politika našej spoločnosti sa zameriava na rýchle dodacie lehoty, na možnosť vykonávať vysoko prispôsobené a diverzifikované procesy a povrchové úpravy podľa každej požiadavky.